Zvolte jazyk

Czech (Čeština)
Czech (Čeština)
English (en-GB)

VÝZKUM

A VÝVOJ

neustálá inovace produktů

VÝROBA
A DISTRIBUCE

od silikátů až po polymery

DIAGNOSTIKA,

PROVÁDĚNÍ A REALIZACE

profesionální řešení od 1 do z

O NÁS

O nás

Redrock Construction s.r.o. je specializovanou inženýrskou společností, která se zabývá vývojem, výrobou, obchodem a poradenstvím v oblasti produktů, materiálů a technologických řešení ve stavebnictví. Na trhu v České republice se pohybuje od roku 1991.

Naší základní strategií je nabídnout zákazníkům vždy to nejvhodnější řešení jejich potřeb. Po celou dobu vývoje společnosti pečlivě sbíráme a analyzujeme poznatky i zkušenosti, abychom byli v každé fázi připraveni poskytnout profesionální a efektivní řešení. Realizované referenční projekty, odborná prestiž, a především spokojení zákazníci nám jen potvrzují, že jsme zvolili správnou cestu.

RESEARCH AND DEVELOPMENT

Tým spolupracovníků

RESEARCH AND DEVELOPMENT

a další

Stálé produkty

STÁLÉ PRODUKTY

Jsme online

Radek Hermann

Dne 23.11.2023 jsem se společně se zástupcem společnosti Redrock Construction s.r.o., Aleš Jakubík a děkanem Fakulta stavební Vysokého učení technického v Brně, prof. Drochytkou setkal ve společnosti ...

Radek Hermann

Zúčastnili jsme se s Alešem Jakubíkem odborné konference Městské vody, která je tradičně zaměřena na vodní hospodářství, vodní zdroje, zajištění potřeby vody z alternativních zdrojů, koncepci řešení městského odvodnění ...

Redrock Construction s.r.o.

Náš kolega, Aleš Jakubík se zúčastnil diskuse o progresivních stavebních materiálech a technologiích na XXVII. Světovém silničním kongresu v Praze.

Martin Nguyen

V rámci kooperace na společném projektu FAST VUT Brno a společnosti Redrock Construction s.r.o. jsem měl možnost se podílet na výzkumu a vývoji speciálně navržených hmot se zvýšenou odolností proti abrazi, tedy odolností proti obrusu.

JSME ONLINE

Kontaktní údaje

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Sídlo společnosti

Redrock Construction s.r.o.

Karolinská 654/2, Praha 8 - Karlín, CZ-18600

Telefon: +420 283 893 533

Korespondenční adresa

Redrock Constructon s.r.o., Dopravní 2098, 288 02 Nymburk

Technická kancelář a laboratoře

Dopravní 2098, 288 02 Nymburk

Telefon: +420 603 540 042

Kontaktujte nás

Email *
Váš dotaz

Používáme soubory cookie ke zlepšení vašeho zážitku na našich webových stránkách.

Používáním webu s tímto souhlasíte.