Zvolte jazyk

Czech (Čeština)
Czech (Čeština)
English (en-GB)

VÝZKUM

A VÝVOJ

neustálá inovace produktů

VÝROBA
A DISTRIBUCE

od silikátů až po polymery

DIAGNOSTIKA,

PROVÁDĚNÍ A REALIZACE

profesionální řešení od 1 do z

O NÁS

O nás

Redrock Construction s.r.o. je specializovanou inženýrskou společností, která se zabývá vývojem, výrobou, obchodem a poradenstvím v oblasti produktů, materiálů a technologických řešení ve stavebnictví. Na trhu v České republice se pohybuje od roku 1991.

Naší základní strategií je nabídnout zákazníkům vždy to nejvhodnější řešení jejich potřeb. Po celou dobu vývoje společnosti pečlivě sbíráme a analyzujeme poznatky i zkušenosti, abychom byli v každé fázi připraveni poskytnout profesionální a efektivní řešení. Realizované referenční projekty, odborná prestiž, a především spokojení zákazníci nám jen potvrzují, že jsme zvolili správnou cestu.

RESEARCH AND DEVELOPMENT

Tým spolupracovníků

RESEARCH AND DEVELOPMENT

a další

Stálé produkty

STÁLÉ PRODUKTY

Jsme online

Karolína Hudec Jakubíková

Díky, nedávné rešerši jsem se dostala k velmi zajímavému studii na téma: Perspektiva technologií 3D tisku při údržbě trhlin a výmolů v asfaltových vozovkách. Dovolím si udělat krátké shrnutí:Tento článek pojednává o problémech spojených s údržbou asfaltových vozovek...

Radek Hermann

V rámci studia na Stavební materiály a technologie ÚTHD FAST VUT v Brně jsem měl možnost věnovat se několika zajímavým projektům, v rámci kterých probíhal výzkum a vývoj stavebních materiálů také například ve spolupráci se společností Redrock Construction s.r.o.

Martin Nguyen

V rámci kooperace Stavební materiály a technologie ÚTHD FAST VUT v Brně a společnosti Redrock Construction s.r.o. na společném projektu jsem měl možnost se podílet na výzkumu speciálních hmot obsahujících nepřeberné množství druhotných a odpadních surovin.

Karolína Hudec Jakubíková

Biologická rozložitelnost: Některé polymerní lepidla jsou navrženy tak, aby se časem biologicky rozložily, čímž se snižuje jejich dopad na životní prostředí a snižuje se potřeba jejich likvidace na skládkách.

JSME ONLINE

Kontaktní údaje

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Sídlo společnosti

Redrock Construction s.r.o.

Karolinská 654/2, Praha 8 - Karlín, CZ-18600

Telefon: +420 283 893 533

Korespondenční adresa

Redrock Constructon s.r.o., Dopravní 2098, 288 02 Nymburk

Technická kancelář a laboratoře

Dopravní 2098, 288 02 Nymburk

Telefon: +420 603 540 042

Kontaktujte nás

Email *
Váš dotaz

Používáme soubory cookie ke zlepšení vašeho zážitku na našich webových stránkách.

Používáním webu s tímto souhlasíte.