Zvolte jazyk

Czech (Čeština)
Czech (Čeština)
English (en-GB)

VÝZKUM

A VÝVOJ

neustálá inovace produktů

VÝROBA
A DISTRIBUCE

od silikátů až po polymery

DIAGNOSTIKA,

PROVÁDĚNÍ A REALIZACE

profesionální řešení od 1 do z

O NÁS

O nás

Redrock Construction s.r.o. je specializovanou inženýrskou společností, která se zabývá vývojem, výrobou, obchodem a poradenstvím v oblasti produktů, materiálů a technologických řešení ve stavebnictví. Na trhu v České republice se pohybuje od roku 1991.

Naší základní strategií je nabídnout zákazníkům vždy to nejvhodnější řešení jejich potřeb. Po celou dobu vývoje společnosti pečlivě sbíráme a analyzujeme poznatky i zkušenosti, abychom byli v každé fázi připraveni poskytnout profesionální a efektivní řešení. Realizované referenční projekty, odborná prestiž, a především spokojení zákazníci nám jen potvrzují, že jsme zvolili správnou cestu.

RESEARCH AND DEVELOPMENT

Tým spolupracovníků

RESEARCH AND DEVELOPMENT

a další

Stálé produkty

STÁLÉ PRODUKTY

Jsme online

Karolína Hudec Jakubíková

Budoucnost stavebních materiálů? Co se stalo za posledních pět let? 👩‍💻 💡 Inovace ve stavebních materiálech mění stavebnictví. Představte si svět, ve kterém se beton dokáže sám opravovat, budovy dokážou reagovat na venkovní teplotu nebo redukujete množství vznikajícího odpadu ve stavebnictví.

Karolína Hudec Jakubíková

🔬 Výzkum, který vede k cílenému podávání léků, nebo k nové generaci samoregeneračních materiálů? Díky psaní mé disertační práce jsem se dostala k velmi zajímavému článku, který byl publikován v časopise Nature (2024). Co mě zaujalo?

Redrock Construction

🌟 Věda je naše vášeň! 🌟 V naší firmě se neustále ponořujeme do světa vědy a inovací. Jsme tým, který miluje objevování nových možností a zapojuje se do různých projektů, které nás posouvají dál.

Karolína Hudec Jakubíková

🏗️ Pokroky v geopolymerizaci pro udržitelné stavební prvky! 🌱Dnes se chci podělit o odborný článek, na který jsem narazila během svého výzkumu pro Redrock! 🚀 Studie autorů Khadija Mawra, Khuram Rashid, ...

JSME ONLINE

Kontaktní údaje

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Sídlo společnosti

Redrock Construction s.r.o.

Karolinská 654/2, Praha 8 - Karlín, CZ-18600

Telefon: +420 283 893 533

Korespondenční adresa

Redrock Constructon s.r.o., Dopravní 2098, 288 02 Nymburk

Technická kancelář a laboratoře

Dopravní 2098, 288 02 Nymburk

Telefon: +420 603 540 042

Kontaktujte nás

Email *
Váš dotaz

Používáme soubory cookie ke zlepšení vašeho zážitku na našich webových stránkách.

Používáním webu s tímto souhlasíte.