Zvolte jazyk

Czech (Čeština)
Czech (Čeština)
English (en-GB)

VÝZKUM

A VÝVOJ

neustálá inovace produktů

VÝROBA
A DISTRIBUCE

od silikátů až po polymery

DIAGNOSTIKA,

PROVÁDĚNÍ A REALIZACE

profesionální řešení od 1 do z

O NÁS

O nás

Redrock Construction s.r.o. je specializovanou inženýrskou společností, která se zabývá vývojem, výrobou, obchodem a poradenstvím v oblasti produktů, materiálů a technologických řešení ve stavebnictví. Na trhu v České republice se pohybuje od roku 1991.

Naší základní strategií je nabídnout zákazníkům vždy to nejvhodnější řešení jejich potřeb. Po celou dobu vývoje společnosti pečlivě sbíráme a analyzujeme poznatky i zkušenosti, abychom byli v každé fázi připraveni poskytnout profesionální a efektivní řešení. Realizované referenční projekty, odborná prestiž, a především spokojení zákazníci nám jen potvrzují, že jsme zvolili správnou cestu.

RESEARCH AND DEVELOPMENT

Tým spolupracovníků

RESEARCH AND DEVELOPMENT

a další

Stálé produkty

STÁLÉ PRODUKTY

Jsme online

Redrock Construction

Budoucnost sanačních materiálů?👉 Udržitelnost a inovaceOdvětví sanačních materiálů se nachází ve vzrušujícím období, které je poháněno udržitelností a inovacemi. Při pohledu do budoucnosti je zřejmé, že náš společný závazek k odpovědnosti vůči životnímu prostředí ...

Radek Hermann

Nedávno jsem narazil na zajímavý článek, který pojednává o zvýšené nehořlavosti, potlačení kouře a odolnosti vůči kyselinám u kompozitů polypropylen/hydroxid hořečnatý (PP/MH). Tento výzkum představuje nový přístup k řešení omezení hydroxidu hořečnatého (MH) jako zpomalovače hoření.

Karolína Hudec Jakubíková

🔬 Seznamte se s pokroky na poli bezvýkopových sanací: Vliv styrenu na mechanické vlastnosti polymerní hmoty pro CIPP! 🛢️📚 Článek proniká do světa polymerních pojiv a zaměřuje se na vliv začlenění styrenu do polyesterové pryskyřice pro kompozity pro bezvýkopové sanace. ...

Martin Nguyen

V rámci projektové spolupráce FAST VUT Brno se společností Redrock Construction s.r.o. jsem se během vývoje materiálů setkal s vodním sklem. Vodní sklo je vodný roztok křemičitanu sodného a ve stavebnictví se využívá již od 19. století. Vyrábí se buď v autoklávu při teplotě nad 300 °C a zvýšeného tlaku z písku.

JSME ONLINE

Kontaktní údaje

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Sídlo společnosti

Redrock Construction s.r.o.

Karolinská 654/2, Praha 8 - Karlín, CZ-18600

Telefon: +420 283 893 533

Korespondenční adresa

Redrock Constructon s.r.o., Dopravní 2098, 288 02 Nymburk

Technická kancelář a laboratoře

Dopravní 2098, 288 02 Nymburk

Telefon: +420 603 540 042

Kontaktujte nás

Email *
Váš dotaz

Používáme soubory cookie ke zlepšení vašeho zážitku na našich webových stránkách.

Používáním webu s tímto souhlasíte.