Zvolte jazyk

Czech (Čeština)
Czech (Čeština)
English (en-GB)

VÝZKUM

A VÝVOJ

neustálá inovace produktů

VÝROBA
A DISTRIBUCE

od silikátů až po polymery

DIAGNOSTIKA,

PROVÁDĚNÍ A REALIZACE

profesionální řešení od 1 do z

O NÁS

O nás

Redrock Construction s.r.o. je specializovanou inženýrskou společností, která se zabývá vývojem, výrobou, obchodem a poradenstvím v oblasti produktů, materiálů a technologických řešení ve stavebnictví. Na trhu v České republice se pohybuje od roku 1991.

Naší základní strategií je nabídnout zákazníkům vždy to nejvhodnější řešení jejich potřeb. Po celou dobu vývoje společnosti pečlivě sbíráme a analyzujeme poznatky i zkušenosti, abychom byli v každé fázi připraveni poskytnout profesionální a efektivní řešení. Realizované referenční projekty, odborná prestiž, a především spokojení zákazníci nám jen potvrzují, že jsme zvolili správnou cestu.

RESEARCH AND DEVELOPMENT

RESEARCH AND DEVELOPMENT

a další

Stálé produkty

STÁLÉ PRODUKTY

Jsme online

Redrock Construction s.r.o.

Výrobci suchých směsí využívají velmi často CEM I, který dosahuje velmi vysokých nárůstů počátečních pevností a vysokého vývinu hydratačního tepla. V dnešní době emisních povolenek, požadavků na trvale udržitelnou výstavbu ...

Karolína Hudec Jakubíková

Minulý měsíc proběhla na Fakulta stavební Vysokého učení technického v Brně Noc vědců. Noc vědců má za úkol přiblížit a ukázat nejen dětem ale i dospělým, jak se věda prolíná našim oborem.Já jsem měla možnost stát u stanoviště na Stavební materiály a technologie ÚTHD FAST VUT v Brně s kapalný dusíkem. Naše téma? Stavební materiály všemi smysly!

Radek Hermann

V rámci studia na Faculty of Civil Engineering Brno University of Technology oboru Stavební materiály a technologie ÚTHD FAST VUT v Brně jsem měl možnost věnovat se několika zajímavým projektům, v rámci kterých probíhal výzkum a vývoj stavebních materiálů také například ve spolupráci se společností Redrock Construction s.r.o. V rámci výzkumu jsem se věnoval návrhu odolných stavebních hmot pro aplikaci v náročných expozičních podmínkách.

Vojtěch Uher

Pojďme se podívat na další možná použití elektrovodivých kompozitů jejichž studiu se se věnuji v rámci svého studia a v rámci spolupráce s Redrock Construction s.r.o.Jak jsem již uvedl ve svém předchozím příspěvku, pokročilé elektrovodivé kompozitní materiály nacházejí širokou škálu uplatnění, nejen jako materiály pro stínění EMI.

JSME ONLINE

Kontaktní údaje

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Sídlo společnosti

Redrock Construction s.r.o.

Karolinská 654/2, Praha 8 - Karlín, CZ-18600

Telefon: +420 283 893 533

Korespondenční adresa

Redrock Constructon s.r.o., Dopravní 2098, 288 02 Nymburk

Technická kancelář a laboratoře

Dopravní 2098, 288 02 Nymburk

Telefon: +420 910 560 912 nebo +420 603 540 042

Kontaktujte nás

Email *
Váš dotaz

Používáme soubory cookie ke zlepšení vašeho zážitku na našich webových stránkách.

Používáním webu s tímto souhlasíte.